Telefon tamiri nasıl yapılır

    Cihazınızı bize getirmeden yada bizi aramadan önce eğer cihazını başka bir tamir servisine verdiyseniz ve bu ürün olmaz dediyseler açıkçası bize de getirmeyin. Çünkü piyasada o kadar çok bilgili insanlar var ki anlatamam yada siz getirin cihazınızın içinin ne halde olduğunu size gösterelim. Belki hala bir umutta olabilir.  

    Bu durum kullanıcıların bilinçlenmesinde faydalı olmadı desem yalan olur. Müşterilerin zorunlu olarak kendi servislerine götürülmesi neredeyse dayatılmaktadır. Ayıca ücrete tabi olan kaskolar cabası. Bu ne kadar doğru tabi ki tartışılır. Müşteri memnuniyeti kesinlikle vardır fakat bu süre zarfında kullanıcı haftalarca ürünün yapılmasını beklemektedir. Ürün yapıldığında ise müşteri hatası denilerek değişen parçanın orijinal dahi olsa ücretinin maksimum seviyede alınması kullanıcı şikayetleri arasında oldukça fazla. Artık geri dönüş yoktur yaptırmaya dayatıldınız. Yok ürünü yapmayın demek istersiniz ama sayın kullanıcı parçayı taktık geri sökemeyiz elimizde kalır yada ürün arıza tespiti vermelisiniz hazır cihaz oldu alın gidin işte. Bir sürü bahane  Bitti mi hayır ama anlaşılmıştır diye düşünüyorum. Bu problemler tam anlamıyla düzeltilene kadar ki çok zor ben hala bu işi layıkıyla yapıyor olacağımdan emin olabilirsiniz.

    Değişecek yada onarılacak parçanın fiyatı belirlenip onay alınmadan cihazınız kesinlikle yapılmayacaktır. Onaylanan ürün yada ürünleri en kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. İade ürünlerden ve arıza tespitinden kesinlikle ücret almamaktayız, Bilginize…

Profesyonel Hizmet için
Bizimle İletişime geçin!