Hakkımızda

                   15 yıllık deneyimiyle telefon ve bilgisayar piyasasının öncülerinden olan Sakarya merkezli firmamız artık Türkiyenin her yerinde  Geniş ağımızla tedarik ettiğimiz akıllı telefon, bilgisayar, tablet tamirini en yeni, en kaliteli ve en hesaplı ürünlerle Türkiye piyasasına sunuyoruz.  Misyonumuz; her zaman ilkeli, dürüst ve müşteri odaklı kaliteli hizmet prensibiyle birlikte; yenilikçi ve öncü bir firma olarak müşterilerimize en güvenilir ürünleri sunmaktır.

                   Tek yapmanız gereken web sitemizden bize ulaşmak. Hemen hemen her türlü marka model (Apple – Samsung –LG - Sony Ericsson – Nokia - Blackberry- Hp - Lenovo - Casper - Asus - Acer vb.) cep telefonu ve Bilgisayar Destek ağıyla hizmet vermektedir. İstediğiniz ürünü Web Sitemizde bululanan adrese Kargo ile gönderebilir, isterseniz yakın mevkilerden biz gelip alabiliriz.

                   Cep telefonu, bilgisayar sektöründeki en son yenilikleri ve gelişmeleri sizin için çok yakından takip eden firmamız size en iyi hizmeti verebilmek, en cazip fiyatları sunabilmek adına sürekli gelişim prensibiyle taleplerinize en hızlı şekilde cevap verebilecek teknik altyapısı, müşteri memnuniyeti, güven ve saygı anlayışıyla sektörün lideri olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Profesyonel Hizmet için
Bizimle İletişime geçin!